Yerel Haksen Genel Başkanı Yavuz TOPTAŞ Ramazan bayramı mesajı yayınladı.

Yerel Haksen Genel Başkanı Sayın Yavuz TOPTAŞ yayınladığı Bayram mesajında ,

Tüm Dünya ile birlikte Ülkemizin de yaşamış olduğu Covit-19 salgınında geçirmiş olduğu bu zor günlerde , buruk bir bayram sevinci yaşanmasına rağmen , özlem duyulan eski günlerin çok yakın olduğunu ,milletçe biraz daha sabırlı ve önlemleri almaya devam ederek ,bu sıkıntılı günlerin hep birlikte aşılacağını belirtti.

Genel Başkan konuşmasına , Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularını pekiştiren ve milletin ruh bilincini güçlendiren bayramlar kültürümüzün en önemli unsurlarıdır. Bayramların en temel vasfı; bayram yapamayanların üzüntüsüne, ortak olmak ve yaşanan sevinci en geniş anlamda paylaşmaktır. Milletimizi güçlü kılan büyük medeniyet geleneğimizin, derin kültürel varlığımızın ve manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhu, aynı zamanda bizim en büyük enerji kaynağımızdır. Bu ruh, dostluk, sevgi ve hoşgörü duygularının yoğunluk kazandığı bayramlarda daha fazla ortaya çıkmaktadır.

İnsan haklarının daha da iyileştirilmesi, demokrasinin sağlamlaşması, hukuk devleti ilkesinin perçinlenmesi, toplumsal ve kurumsal uzlaşmanın sağlanması, barışın kalıcı hale dönüştürülmesi için üzerimize düşen her türlü sorumluluğu yerine getirmeye devam edeceğiz.

Ayrıca Sayın TOPTAŞ konuşmasında ,Ramazan bayramında çifte bayram yaşayabilmek adına, tüm Kamu da sözleşmeli kurum personellerinin ,Kadroya geçirilmesi gerektiğini sözleşmeli personellerin ve onların ailelerinin yaşamış oldukları bu sıkıntılı günlerin sona ermesi , onlarında çifte bayram yapabilmesi adına üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye devam edeceklerini belirtti.

Bu duygularla Ramazan Bayramı'nın tüm insanlığa, İslam alemine ve ülkemize sağlık, huzur ve başarı getirmesi temennisiyle, tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

Eklenme : 24 Mayıs 2020

Bu habere ekli dosya bulunmamaktadır

Facebook'ta Paylaş
Adres : GMK BULVARI 40/2 KAT:2 MALTEPE / ANKARA - Telefon : (0 312) 229 03 25 - Faks : (0 312) 229 03 26