YEREL HAKSENİN GENEL BAŞKANI YAVUZ TOPTAŞ OLDU.

YEREL Hak-Sen Sendikası'nda Devir Teslim Töreni!
YEREL Hak-Sen, 5'inci Dönem Olağan Genel Kurul Kongresini yaptı.
YEREL Hak-Sen, 5'inci Dönem Olağan Genel Kurul Kongresini yaptı.
Yeni seçilen Genel Başkan Yavuz Toptaş Toplantı düzenledi. Toplantıda, yeni Yönetim Kurulu için devir teslim programı düzenlendi. Programda, Sendikanın Genel Başkanı Yavuz Toptaş, işlerinin yoğunluğu nedeni ile bu ulvi görevi bizlere layık gören Genel Başkan Sayın Erol Uçara plaketle teşekkür ederken, yeni Yönetim Kuruluna da başarılar diledi.
Genel Başkan Toptaş yaptığı konuşmada, yeni bir sendikal anlayışla daha güçlü, daha etkili çalışacaklarını söyleyerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Programa, çok sayıda üye ve davetli katıldı.
Söz alan Sayın Erol Uçar, Bu ulvi göreve zorları aşarak geldik, işlerimin yoğunluğu nedeni ile de daha yükseklere taşıyacağına inandığım Yavuz Toptaş ve yönetim kuruluna seve, seve gözüm arkada kalmadan teslim ediyorum, tecrübelerimle de Yavuz kardeşimin ve yönetim kurulu üyelerininde yanlarında olacağını söyledi.
Sayın uçar, Hak-Sen Konfederasyonu Genel Başkanına, Delegelere, üyelere teşekkür etti.
Hak-Sen Konfederasyonu Genel Başkan Sayın Ayhan Çivi, söz aldı. Sayın Erol Uçara emeklerinden dolayı teşekkür ederek plaket verdi. Genel Başkan Çivi, yeni seçilen Yavuz Toptaş'a ve yönetim kuruluna başarılar diledi.
Toplantının ardından, Hak-Sen Konfederasyonu Ayhan Çivi, YEREL Hak-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, Delegeler ve üyelerle birlikte, Anıtkabir ziyaretinde Bulundular.
Eklenme : 27 Şubat 2020

Bu habere ekli dosya bulunmamaktadır

Facebook'ta Paylaş
Adres : GMK BULVARI 40/2 KAT:2 MALTEPE / ANKARA - Telefon : (0 312) 229 03 25 - Faks : (0 312) 229 03 26